Włoskie firmy AGD

Na rynku istnieje dużo firm produkujących wyposażenie agd. To sprzęty powszechnie użytkowane w gospodarstwie domowym. Np. zmywarki, chłodziarki, mikrofalówki, miksery, bądź suszarki. Jedne są wyższej, pozostałe gorszej jakości.

Włoski sprzęt agd kojarzony jest z porządnymi markami, jakie świadomie konkurują z pozostałymi np. na rynku UE.

Firma Lofra oraz inne

Lofra to całkiem stara jednostka, jaka pierwotnie sporządzała wyłącznie pralki, następnie poszerzyła ofertę o inne zaopatrzenia używane w domowym, zmywarki, czy zamrażarki. Współcześnie nad marką Lofry czuwa jej kierownik.
Włoski styl agd wolno zauważyć w oryginalnych i nowomodnych czajnikach rozpoznawalnej firmy Vera. Mają wbudowany zegar, koder, za pomocą którego zdołamy sformować 60 minut, o jakiej czajnik ma zagotować wodę. W zależności od własnych potrzeb możemy także wyselekcjonować, którą powinnien mieć temperaturę wody. Tego typu designerski czajnik elektryczny Vera włoskiej marki Casa Bugatti świetnie wyprzedaje się np.w Polsce. Firma ta produkuje także rozdrabniacze, tostery, wyciskarki, czy też wagi.De’Longhi to również włoski producent sprzętu agd. Od wielu lat sprzedaje własne pierwszorzędne asortymenty nie tylko w Europie, oraz na całym świecie. Sukces firmy przyszedł w latach siedemdziesiątych wraz z wyprodukowaniem początkowego przenośnego kaloryfera. Produkują np. multicookery, czajniki elektryczne, tostery i grille.

Znaną i lubianą marką jest również Candy. To włoski producent agd charakteryzujący się lepszym poziomem komfortu, nadzwyczaj solidnymi wyrobami, jakie są bardzo popularne w Europie. Pralki, mikrofale, czajniki, czy odkurzacze podbijają europejski rynek od dłuższego czasu. Ta niespotykana, szanowana oraz przykładna firma Candy wyprodukowała pierwszą we Włoszech pralkę już w 1945 roku i stworzyła w latach 50-tych nowoczesną pralkę ładowaną od frontu, co stało się symbolem prania w stylu włoskim.

Są też inne lubiane marki włoskie, które tworzą zbliżony sprzęt agd. Indesit Company, Smeg, Zanussi, Iberma. To znane a także poważane przedsiębiorstwa, a ich artykułom powinno się się przyjrzeć.

Ofertę produktową włoskiego producenta AGD znajdziesz tutaj: lofra kuchnia.